Najpopularniejsze drukowane materiały reklamowe

piątek, 28 października 2016 r., 09:35
fot. nadesłane

Reklamowe materiały drukowane wciąż są popularne. Nie wyparły ich gadżety takie jak pendrive’y, breloczki czy pluszowe zabawki. Firmy chcące wypromować swoją markę nadal cenią sobie ulotki, foldery i wizytówki, które dają świetny efekt w postaci dotarcia do grupy docelowej klientów. Jakie materiały reklamowe przygotowywane przez drukarnie są obecnie najpopularniejsze? Poniżej lista ośmiu produktów najczęściej sprzedawanych przez diamond-druk.pl.

1. Wizytówki

Najczęściej sprzedawanym materiałem promocyjnym są klasyczne wizytówki o wymiarach 90x50 mm. Wykonane na papierze kreda mat o gramaturze 350 g stanowią doskonałą formę prezentacji firmy klientowi. Są zadrukowane z obu stron, dzięki czemu przy niewielkich rozmiarach mieszczą sporo najważniejszych informacji.

2. Ulotki
Klasyczna forma reklamy jest często stosowana przez niewielkie, lokalne firmy, które chcą dotrzeć do klientów bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych. Ulotki są najczęściej drukowane na papierze połyskliwym o gramaturze 130 g i formacie standardowym A6.

3. Plakaty
Plakaty są kolejnym często wybieranym produktem, jakie oferuje tania drukarnia internetowa Diamond Druk. Zwykle są wykonywane na papierze o formacie A3 i gramaturze 100 g.

4. Katalogi szyte
Doskonałe dla firm, które chcą zaprezentować swoim klientom produkty, niebędące w stałej sprzedaży, lecz produkowane jedynie na zamówienie. Szycie sprawia, że katalogi są w dobrym stanie nawet przy częstym wykorzystywaniu. Zwykle produkowane w formacie A4.

5. Kalendarze trójdzielne
Kalendarze trójdzielne są świetną formą reklamy wśród klientów, jak i miłym upominkiem dla partnerów biznesowych. Świetny wybór dla przedsiębiorstw, które chcą podziękować swoim odbiorcom i kontrahentom za kolejny rok współpracy.

6. Torby reklamowe
Torby reklamowe są najczęściej wybierane przez firmy, które chcą wręczyć upominki swoim pracownikom, klientom bądź kontrahentom. Nawet najprostszy i najmniej zobowiązujący prezent lub gadżet prezentuje się znacznie lepiej, gdy jest zapakowany do torby oznaczonej logo firmy.

7. Banery reklamowe
Jest to atrakcyjna forma reklamy dla przedsiębiorstw każdego typu. Ciekawy baner zachęca do wstąpienia do restauracji, kupienia karnetu na siłownię czy do skorzystania z promocji na telewizory w lokalnym markecie.

8. Folie OWV na okna
Folie OWV (One Way Vision) stanowią świetną formę reklamy, umieszczanej na oknach biur i sklepów. Nie tylko reklamują firmę, ale dodatkowo chronią przed nadmiernym słońcem i oczami ciekawskich przechodniów.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.