Żukowo. Sprawdź, jak zmieni się organizacja ruchu w rejonie cmentarza

poniedziałek, 31 października 2016 r., 17:22
fot. nadesłane/UG Żukowo

Z uwagi na wzmożony ruch pojazdów związany ze zbliżającym się okresem świątecznym, w rejonie cmentarza w Żukowie w okresie od 29 października do 1 listopada wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy na odcinku ul. 3 Maja od skrzyżowania z drogą na Otomino do piekarni GS-Żukowo.

Jak informuje Urząd Miejski w Żukowie, w celu wyeliminowania parkowania pojazdów w miejscach do tego nie wyznaczonych, w okresie od 29 października do 1 listopada wprowadzono obustronny zakaz parkowania na odcinku od rzeki Raduni do drogi krajowej nr 20 - ul. Gdańskiej. Obydwie zmiany przedstawiono na schemacie oznakowania.

Jak dodają urzędnicy, w związku z dużymi potrzebami parkingowymi w okresie świątecznym dla odwiedzających cmentarz dostępne będą parkingi wskazane w na załączonej mapce - trzy parkingi w obrębie Urzędu Gminy, nowo wybudowany parking kościelny- wjazd od ul. Kościerskiej, parking wzdłuż rzeki Raduni - na wysokości cmentarza oraz dopuszczone będzie parkowanie wzdłuż krawędzi jezdni na długości ul. 3 Maja, na którym obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy.

nadesłane: UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.