Showroom AJ Produkty - zdecydowanie więcej produktów w jednym miejscu

czwartek, 3 listopada 2016 r., 12:02
Otwarcie salonu wystawowego Aj Prodkuty Sp. z o.o. Otwarcie salonu wystawowego Aj Prodkuty Sp. z o.o. fot. nadesłane

AJ Produkty Sp. z o.o. jest wiodącym przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą wysyłkową wyposażenia biur, magazynów oraz zakładów przemysłowych. Należymy do grupy AJ, w skład której wchodzi 26 spółek handlowych oraz produkcyjnych zlokalizowanych w 19 krajach Europy.

Grupa działa na rynku międzynarodowym od ponad 40 lat. Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 1999 roku i od tego momentu celem i ambicją firmy stało się ciągłe doskonalenie w spełnianiu oczekiwań naszych klientów.

Współpraca z najlepszymi specjalistami w Europie, projektantami mebli, logistykami oraz ekspertami z zakresu BHP i medycyny pracy, pozwoliła nam na stworzenie tysięcy ergonomicznych i funkcjonalnych stanowisk także w polskich firmach.

Chcemy dzielić się tą wiedzą i zachęcić przedsiębiorców do poświęcenia większej uwagi na tematy związane z ochroną zdrowia swoich pracowników. Dzięki usprawnieniom w tym zakresie możemy wpłynąć na zwiększenie efektywność pracy, zarówno pracowników biurowych jak i w zakładach produkcyjnych, magazynach i warsztatach. Ergonomiczne wyposażenie pozwala zmniejszyć stres a także zniwelować okresy absencji chorobowej.

Produkty ułatwiające pracownikom pracę zawodową przybliżyliśmy naszym obecnym i przyszłym klientom podczas otwarcia salonu wystawowego w siedzibie firmy, w Redzikowie, w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej na początku października bieżącego roku.

Licznie przybyli goście chętnie testowali produkty, chcąc wypróbować ich właściwości. Dużym zainteresowaniem cieszył się zakład produkcyjny AJ Fabryka Mebli Sp. z o.o. zlokalizowany w sąsiedztwie AJ Produkty. Spółki współpracują ze sobą, korzystając z obopólnych korzyści przynależności do tej samej grupy. Wśród nich klienci cenią szybkość reakcji na zamówienia oraz możliwość obserwacji procesu produkcji, dla grupy duże znaczenie ma również minimalizacja stanów magazynowych.

Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać zgromadzonym gościom nasze możliwości produkcyjne i funkcjonalność pozostałych wyrobów, które posiadamy w ofercie. Zapraszamy do naszego salonu od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:30. Nasi handlowcy chętnie udzielą Państwu dodatkowych informacji na temat produktów oraz możliwości urządzenia stanowiska pracy, przestrzeni biurowej, produkcyjnej i magazynowej.

Serdecznie zapraszamy!


AJ Produkty Sp. z o.o.
76-200 Redzikowo
ul. Przemysłowa 8
www.ajprodukty.pl


DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.