"Przekaż do ponownego użycia" - weź udział w konkursie i wygraj telewizor!

czwartek, 3 listopada 2016 r., 12:37
fot. archiwum

Pięć 32-calowych telewizorów LED FullHD i pojemniki na śmieci wygrać można w konkursie organizowanym przez gminę Kartuzy. Wystarczy odwiedzić Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów w Kartuzach lub w Kiełpinie i oddać niepotrzebne, ale sprawne sprzęty do Punktu Ponownego Użycia.

Oddając sprawne sprzęty mieszkańcy gminy Kartuzy mogą nie tylko wygrać cenne nagrody, ale również pomóc innym, bo zbędne im przedmioty mogą jeszcze posłużyć komuś innemu.

Konkurs "Przekaż do ponownego użycia" trwa od 10 października do 10 grudnia. W tym czasie należy dostarczyć do PSZOK-u przedmioty niepotrzebne, ale sprawne, nieuszkodzone, czyste i niestwarzające zagrożenia dla użytkowników. W punkcie można zostawić m.in. meble (krzesła, tapczany, stoły, itp.), sprawny sprzęt elektryczny i elektroniczny (telewizory, lodówki, itp.), rowery, okna, drzwi, umywalki.

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie po przekazaniu sprzętu do Punktu Ponowne Użycie, wypełniają specjalny kupon i wrzucają go do urny.W ramach konkursu można oddać nieograniczoną liczbę przedmiotów, i tym samym wypełnić nieograniczoną liczbę konkursowych kuponów. Zwycięzcy - pięć osób - zostaną wyłonieni w drodze losowania.

Nagrody w konkursie to pięć telewizorów i pięć pojemników na odpady o pojemności 240 l. Zwycięzca otrzyma zestaw - telewizor i pojemnik w wybranym kolorze. Jedna osoba może zdobyć tylko jedną nagrodę.

Szczegółowy regulamin konkursu znaleźć można na stronie odpady.kartuzy.pl.

Punkt w Kiełpinie znajduje się przy ul. Szkolnej 63, w Kartuzach przy ul. Mściwoja II 14. Obie placówki czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 8-14, a w soboty w godz. 9-14.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.