Karate. Pierwsze miejsce KS Gokken na zawodach w Bolszewie

poniedziałek, 7 listopada 2016 r., 13:57
fot. nadesłane/Gokken

Pod koniec października klub sportowy Gokken z Chwaszczyna uczestniczył w dwóch imprezach sportowych. Podczas zawodów karate w Bolszewie ekipa Gokkenu zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

Pierwszą z imprez, na której zawodnicy sprawdzili swoje umiejętności były Otwarte Zawody Karate w Bolszewie, w których udział wzięło 300 zawodników z 11 klubów z północnej Polski.

Gokken zdobył tam aż 15 złotych, 10 srebrnych i 12 brązowych medali. Pozwoliło mu sklasyfikować się na pierwszym miejscu ze wszystkich klubów. Najlepsza zawodniczką z Gokkenu okazała się Zuzanna Potracka zajmując 11. miejsce spośród wszystkich uczestników.

Drugimi zawodami był "Gokkenik", w którym 160 młodych karateków stawiało swoje pierwsze sportowe kroki. Uczyli się przepisów, obycia na macie oraz sprawdzali swoje umiejętności z dziećmi z różnych sekcji. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę.

- Dzięki takim zawodom pierwszego kroku pokazujemy dzieciom jak wielka można czerpać radość z zawodów karate. Mamy nadzieję że na kolejnym turnieju "Gokkenik" dopisze nam jeszcze większa frekwencja - podkreśla Agata Uwijała z KS Gokken.

nadesłane: Gokken

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.