Policja szuka świadków wypadku w Kosach - w maju czołowo zderzył się tam seat z audi

wtorek, 8 listopada 2016 r., 10:17
fot. archiwum

Wydział Dochodzeniowo - Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło dnia 25 maja br. w Kosach. Czołowo - bocznie zderzyły się tam dwa samochody osobowe - audi i seat. Osoby, które widziały zdarzenie, proszone są o kontakt z kartuską policją.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.50 na drodze wojewódzkiej na odcinku Kartuzy - Kosy, gdzie czołowo bocznie zderzyły się dwa pojazdy - samochód marki Seat Ibiza koloru czarnego i marki Audi A3 koloru szarego.

Przypomnijmy, że z pierwszych ustaleń wynikało, że kierująca seatem 22-letnia kobieta jadąc od strony Smętowa Chmieleńskiego w kierunku Kartuz z wyjaśnianych obecnie przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z jadącym z naprzeciwka Audi A3, którym kierowała 25-letnia kobieta. Wskutek wypadku ranne zostały cztery osoby.

- Wszystkie osoby, które były świadkami opisanego zdarzenia lub posiadają wiedzę na temat ewentualnych świadków, proszone są o kontakt z Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach pod jednym z numerów telefonu: (58) 685-21-20, (58) 685-21-21, (58) 685-22-65 lub 997 - apeluje kartuska policja.

AL


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.