Konkurs Marzeń Przedszkolaka - pomóż wygrać dzieciom z Miechucina

wtorek, 8 listopada 2016 r., 10:45
fot. internet/facebook.com

Milusińscy z oddziału przedszkolnego w Zespole Szkół w Miechucinie biorą udział w Konkursie Marzeń Przedszkolaka. Przygotowali piękny spektakl i walczą o zabawki o wartości sześciu tysięcy złotych. Pomóc w zdobyciu wygranej może każdy - wystarczy jedno kliknięcie "Lubię to" pod konkursowym filmikiem.

Przedszkolaki z Miechucina biorą udział w konkursie, dzięki któremu zyskają piękne zabawki do swojego przedszkola. Uczestnicy konkursu musieli przygotować spektakl i stworzyć z niego filmik. Dzieci zaprezentowały piękne i kolorowe przedstawienie pt. "Słodka historia gorzkiego smaku". Nad spektaklem ciężko pracowały zarówno przedszkolaki, ich nauczycielka jak i rodzice.

- Dzieci musiały nauczyć się tekstów. Wspólnie przygotowaliśmy scenografię. Rodzice zajęli się strojami małych aktorów. Próby odbywały się dwa razy dziennie przez około dwa tygodnie. Włożyliśmy tyle starań - opowiada Weronika Kitowska, wychowawca dzieci.

Aby pomóc przedszkolakom z Miechucina zdobyć piękne zabawki do ich sali wystarczy oddać głos, klikając "Lubię to" na przygotowany przez nich filmik. Zwycięży filmik, który zdobędzie najwięcej lajków.

Głos można oddać tutaj.

Głosowanie trwa do 12 listopada 2016 r.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.