Kartuzy. Opłacali u niej rachunki, kasjerka pieniądze miała przywłaszczać

wtorek, 8 listopada 2016 r., 11:45
fot. archiwum

Jeśli opłacałeś rachunki w punkcie kasowym przy ul. 3 Maja 2 w Kartuzach, a potem i tak otrzymałeś informację o zaleganiu z płatnościami, zgłoś się na policję. Kartuscy śledczy prowadzą bowiem postępowanie w związku z przywłaszczeniem pieniędzy w kwocie blisko 35.000 zł przez 24-letnią kasjerkę.

Do procederu miało dochodzić od lutego do 30 czerwca br. Kasjerka punktu kasowego w Kartuzach przy ulicy 3 Maja miała przywłaszczyć w tym okresie pieniądze w kwocie 34.542,43 zł, działając tym samym na szkodę Work Service S.A. i osób opłacających w punkcie rachunki.

24-letnia kobieta jeszcze we wtorek ma usłyszeć zarzuty. Tymczasem Wydział Dochodzeniowo - Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach w związku ze sprawą poszukuje osób poszkodowanych.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy KPP Kartuzy prowadzi postępowanie w sprawie przywłaszczenia w okresie od lutego do 30 czerwca 2016 roku w Kartuzach pieniędzy w kwocie 34542,43zł przez kasjerkę punktu kasowego na szkodę Work Service S.A. i osób wpłacających" tj. o czyn z art. 286 §1KK

- Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach poszukuje osób, które w okresie od lutego do 30 czerwca br. dokonywały w punkcie kasowym w Kartuzach ul. 3 Maja 2 (budynek naprzeciwko Energi w Kartuzach) opłat za rachunki/faktury (najczęściej za energię elektryczną), a następnie otrzymywały upomnienie lub w inny sposób były informowane o braku tej płatności - informuje kartuska policja.

- Takie osoby w pierwszej kolejności winny telefonicznie skontaktować się z prowadzącym postępowanie asp. sztab. Stanisławem Stencel tel. (58) 685-22-69 w celu ustalenia dalszego toku czynności - dodaje.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.