Jubileusz ZSP w Somoninie - kolejna galeria zdjęć absolwentów

wtorek, 8 listopada 2016 r., 13:46
fot. nadesłane/Mariusz Hinc

Wielkie święto Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie zbliża się wielkimi krokami. Dokładnie za miesiąc placówka będzie obchodzić 35-lecie swojego istnienia. W związku z jubileuszem przygotowaliśmy cykl artykułów prezentujący archiwalne zdjęcia uczniów, absolwentów szkoły i nauczycieli.

Prezentujemy trzecią część galerii archiwalnych zdjęć z ZSP Somonino nadesłanych przez byłych uczniów szkoły. Jubileusz 35-lecia ZSP odbędzie się 8 grudnia. Z tej okazji w szkole odbędzie się uroczysta akademia. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Wybickiego w Somoninie powstał 1 września 1981 r. jako filia Technikum Rolniczego i ZSR w Przodkowie, w obecnym kształcie placówka funkcjonuje od 2003 roku.

Historię szkoły oraz pierwszą galerię zdjęć można znaleźć tutaj. Drugą część zdjęć zobaczysz tutaj.

Zapraszamy absolwentów, byłych pracowników szkoły do przesyłania swoich zdjęć z czasów szkolnych. Przygotujemy kolejne części wirtualnej galerii wspomnień z ZSP. Zdjęcia można przesyłać na adres redakcja@kartuzy.info. W tytule wiadomości wpisać należy "Zdjęcia na jubileusz ZSP Somonino". Na fotografie czekamy do 20 listopada.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.