Podjazy. Uczyli się jak zdrowo się odżywiać

czwartek, 10 listopada 2016 r., 07:18
fot. nadesłane

W poniedziałek w Szkole Podstawowej w Podjazach odbyły się warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania i trybu życia. Przeprowadzili je uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych z Sierakowic wraz z opiekunem Mirosławą Cyman.

Dzieci uczyły się, w jaki sposób przygotować pyszne koktajle na bazie świeżych warzyw i owoców. Warsztaty dotyczące zdrowego stylu życia miały na celu pokazać uczniom, że warto dbać o zdrowie. Mają pomóc wyrobić u dzieci zdrowe nawyki żywieniowe, a także zachęcić je do większej aktywności fizycznej.

Prawidłowe żywienie w dzieciństwie pomaga cieszyć się zdrowiem w przyszłości, dlatego warto kształtować odpowiednie nawyki już od najmłodszych lat.

nadesłane/Szkoła Podstawowa w Podjazach

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.