Sierakowice. Pożar w budynku mieszkalnym - nie żyje 25-latek

piątek, 11 listopada 2016 r., 15:28
fot. al

W piątkowe popołudnie doszło do pożaru w kotłowni w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Łąkowej w Sierakowicach. Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba - 25-letni mężczyzna. Mimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych.

Do pożaru doszło przed godziną 15. Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej okazało się, że pożarem objęta jest kotłownia domu mieszkalnego. W sąsiednim pomieszczeniu spał młody mężczyzna. W momencie interwencji służb był nieprzytomny. Natychmiast podjęto jego reanimację. Niestety mimo to, nie udało się przywrócić funkcji życiowych 25-latkowi. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon.

W akcji ratowniczo - gaśniczej uczestniczyli strażacy z OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.