Jakub Skierka w czołówce Grand Prix Pucharu Polski w Łodzi

poniedziałek, 14 listopada 2016 r., 11:09
fot. nadesłane

Kartuska wizytówka polskiego pływania, czyli Jakub Skierka swoje ostatnie zawody może zaliczyć do udanych. Po okresie przerwy w treningach, spowodowanej chorobą, wraca do formy i podczas Pucharu Polski rozgrywanego tym razem w Łodzi dzielnie walczył z rywalami o najwyższe miejsca w konkurencjach.

Reprezentant Kartuz startując w dwudniowych zawodach zajął jako junior zdobył złoty medal, dwa srebrne i brąz.

Złoto zdobył w zmaganiach na 50m kraulem, srebro na 50 m i na 200 m stylem grzbietowym, brąz starcie na 100 m stylem grzbietowym. W wyścigu na 400 m stylem dowolnym Jakub był szósty.

- Liczymy, że okres do grudniowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców nie przyniesie zawodnikowi kolejnych niespodzianek zdrowotnych i wspólnie z trenerem uda się osiągnąć najwyższą formę do startów na MP w Olsztynie - informuje Arkadiusz Zalewski, trener sekcji pływackiej TROPS Kartuzy.

Oprac. MD-Z
Nadesłane/TROPS Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.