Zimowa Giełda Mam już w grudniu w Kartuzach - ruszyły zapisy

poniedziałek, 14 listopada 2016 r., 14:22
fot. archiwum/MD-Z

Wielkimi krokami zbliża się zimowa odsłona Giełdy Mam - imprezy, która powstała z myślą o rodzicach i ich pociechach. Chętni po raz kolejny będą mogli nabyć w atrakcyjnych cenach przydatne dla dzieci akcesoria i ubranka, lub pozbyć się tych, z których ich maluchy już wyrosły.

Już 10 grudnia wnętrze sali sportowej kartuskiej Jedynki ponownie wypełnią kolorowe ciuszki, zabawki i akcesoria dla dzieci. Odbędzie się tam już piąta edycja Giełdy Mam. Każda kolejna odsłona imprezy cieszy się rosnącą popularnością - zarówno wśród sprzedających, jak i kupujących. Dla osób, które w szafach wciąż mają ubranka, zabawki i sprzęty, z których ich maluchy wyrosły, to doskonała okazja, by się ich pozbyć, a przy okazji podreperować domowy budżet. Dla innych giełda daje możliwość nabycia w przystępnych cenach dziecięcych akcesoriów i ubrań, które przydatne mogą być w sezonie zimowym. Kupujący mogą odwiedzać giełdę w godz. 8.30-12.

Zapisy na zimową edycję ruszyły 14 listopada. Na giełdę zgłosić się można drogą mailową na adres gieldamam@kartuzy.info.

W kwestiach organizacyjnych inicjatorzy przedsięwzięcia przypominają, że sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki.

Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 9, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach znajduje się przy ul. 3 Maja 14.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.