Łapalice. Zderzenie dwóch samochodów osobowych

piątek, 18 listopada 2016 r., 19:53
fot. archiwum

Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w wyniku zdarzenia, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Łapalicach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w Łapalicach w pobliżu skrzyżowania ulicy Kartuskiej z Rzemieślniczą, kartuska straż pożarna otrzymała w piątek przed godziną 18. Z nieoficjalnych informacji wynika, że doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych - Volkswagena Passata i Renault Clio.

Szczęśliwie zajście okazało się niegroźne w skutkach i żadna z uczestniczących w nim osób nie odniosła poważniejszych obrażeń.

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, OSP Łapalice oraz policja.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.