Borkowo. Mitsubishi uderzyło w słup i dachowało

niedziela, 20 listopada 2016 r., 12:55
fot. MSz

Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w wyniku kolizji, do której doszło w Borkowie. Samochód osobowy uderzył tam w słup i dachował.

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 211 w Borkowie, w pobliżu zakładu Nata, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach otrzymał w niedzielę o godzinie 8. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że 21-letnia kobieta kierująca Mitsubishi Space Wagon jechała w kierunku Żukowa. W pewnym momencie, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechała z jezdni, uderzyła w przydrożny słup i dachowała.

Szczęśliwie kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń i nie wymagała hospitalizacja.

W akcji ratowniczej wzięła JRG Kartuzy oraz OSP Żukowo.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.