Jubileusz ZSP w Somoninie coraz bliżej. Zobacz czwartą część archiwalnych zdjęć

poniedziałek, 21 listopada 2016 r., 15:18
fot. nadesłane/Katarzyna Radomska

Za niespełna trzy tygodnie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie świętować będzie 35 urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy cykl publikacji z archiwalnymi zdjęciami, które stworzyli z nami absolwenci oraz somonińska szkoła. Zapraszamy do obejrzenia czwartej części.

Jubileuszowe obchody zaplanowano na 8 grudnia. Rozpoczną się uroczystym spotkaniem w szkole o godz. 12. W programie m.in. wystąpienia dyrektora szkoły oraz gości, program artystyczny, wystawa zdjęć z dawnych lat oraz historie absolwentów. O godz. 17 w kościele pw. Michała Archanioła w Kiełpinie odprawiona zostanie msza św. w intencji zmarłych pracowników, absolwentów i uczniów. Organizatorzy zapraszają na obchody wszystkich absolwentów, byłych pracowników oraz przyjaciół szkoły.

Historię szkoły oraz pierwszą galerię zdjęć można znaleźć tutaj. Drugą część zdjęć zobaczysz tutaj. Trzecią galerię fotografii zobaczysz klikając tu.

W związku z dużym odzewem naszych czytelników nadal zachęcamy do przesyłania archiwalnych zdjęć. Zdjęcia można przesyłać na adres redakcja@kartuzy.info. W tytule wiadomości wpisać należy "Zdjęcia na jubileusz ZSP Somonino".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.