Kartuzy. Przebudowa DW nr 211 - utrudnienia potrwają do końca tygodnia

wtorek, 22 listopada 2016 r., 09:59
fot. nadesłane

Od poniedziałku kierowcy przejeżdżający przez Kartuzy drogą wojewódzką nr 211 narażeni są na spore utrudnienia w ruchu. Powodem tego jest remont nawierzchni prowadzony na odcinku ulicy Wzgórze Wolności.

Roboty prowadzone są od poniedziałkowego poranku na odcinku od skrzyżowania na Placu św. Brunona, aż do zjazdu na ulicę Prokowską. Obejmują one remont nawierzchni bitumicznej poprzez jej frezowanie na głębokości 4-6 cm, a następnie jej odtworzenie. Ponadto wymieniona zostanie część krawężników oraz kratek ściekowych.

Prace remontowe spowodowały spore utrudnienia w ruchu, przez co momentami korek sięgał od Kartuz aż za Grzybno. Jak informuje Jerzy Wojewódka, kierownik kartuskiego oddziału Zarządu Dróg Wojewódzkich, roboty potrwają do piątku. Kierowcy, którzy chcą przedostać się z Kartuz w kierunku Sierakowic mogą skorzystać z objazdu przez Prokowo do Łapalic.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.