Przodkowo. Czołowo-boczne zderzenie toyoty ze skodą

wtorek, 22 listopada 2016 r., 14:18
fot. AL

Pięć osób zostało poszkodowanych w zdarzeniu, do którego doszło we wtorkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej na odcinku między Kobysewem a Przodkowem. Na łuku drogi czołowo-bocznie zderzyły się dwa samochody osobowe - toyota i skoda. Droga, na odcinku na którym doszło do wypadku, jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godzinę 14. Na miejscu wciąż pracują służby. Póki co wiadomo tyle, że czołowo - bocznie zderzyła się toyota ze skodą. Toyotą kierował 82-letni mężczyzna. Pasażerka tegoż samochodu - 81-letnia kobieta po zderzeniu została zakleszczona w pojeździe. Udało się ją uwolnić przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Skodą podróżowały trzy osoby - mężczyzna i dwie kobiety.

W sumie poszkodowanych zostało pięć osób. Cztery z nich trafiły do szpitala.

W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z OSP Przodkowo, JRG Kartuzy oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Droga, na odcinku na którym doszło do wypadku, jest zablokowana.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.