Nie żyje 81-latka ranna w wypadku pod Przodkowem

środa, 23 listopada 2016 r., 09:54
fot. archiwum/AL

Na skutek odniesionych obrażeń we wtorkowe popołudnie zmarła 81-letnia kobieta ranna w wypadku, do którego doszło kilka godzin wcześniej na trasie Kobysewo - Przodkowo. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota oraz skoda.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło przed godziną 14. na drodze wojewódzkiej między Kobysewem a Przodkowem. Szczegółowe okoliczności wypadku wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych. Ze wstępnych ustaleń wynika jednak, że to kierujący toyotą 82-latek zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając tym samym do czołowo - bocznego zderzenia z jadącą z naprzeciwka skodą, którą podróżowały trzy osoby.

Na skutek zderzenia zakleszczona w pojeździe została 81-letnia pasażerka toyoty. W ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala, gdzie, jak potwierdza policja, wskutek odniesionych obrażeń wewnętrznych, zmarła.

Do szpitala trafiły też trzy osoby podróżujące skodą. Początkowo jedynie kierującego toyotą nie przetransportowano do placówki medycznej. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, sam jednak zgłosił się do szpitala we wtorkowy wieczór.

AL


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.