Kamela. Hondą uderzyła w drzewo - trafiła do szpitala

piątek, 25 listopada 2016 r., 13:00
fot. internet/OSP Hopowo

Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego do doszło w piątkowe przedpołudnie w Kameli (gmina Somonino). Samochód osobowy uderzył tam w drzewo.

Zgłoszenie o wypadku, do którego w Kameli na trasie łączącej Egiertowo z Przywidzem, dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Kartuzach otrzymał w piątek o godzinie 11.14.

- Zastęp SLRt został zadysponowany do kolizji w Kameli z udziałem jednego pojazdu. Kierująca Hondą City zjechała na prawe pobocze i czołowo-bocznie uderzyła w drzewo - relacjonują druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Hopowie.

Na skutek obrażeń odniesionych w zdarzeniu kierująca Hondą kobieta została przetransportowana karetką do szpitala.

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, OSP Hopowo, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.