Borcz. Audi wypadło z trasy na K20

niedziela, 27 listopada 2016 r., 19:28
fot. AL

Szczęśliwie bez osób rannych zakończyło się niedzielne zdarzenie, do którego doszło na krajowej "20" w miejscowości Borcz. Audi wypadło tam z trasy. Pasażerka - kobieta w ciąży - została profilaktycznie przetransportowana na badania. Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne, służby apelują o rozsądną jazdę.

Do zdarzenia doszło około godziny 18. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący audi mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał do przydrożonego rowu. Na szczęście ani on ani pasażerka nie doznali obrażeń. Kobietę w ósmym miesiącu ciąży zabrano profilaktycznie na badania.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy OSP Hopowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Godzinę później na drodze wojewódzkiej w Klukowej Hucie samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierujący pojazdem nie odniósł poważniejszych obrażeń. Podróżował sam.

Z związku z trudnymi warunkami na drodze służby apelują o ostrożność podczas jazdy. Nawierzchnia dróg jest śliska, a widoczność ogranicza padający śnieg. Warto więc zdjąć nogę z gazu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.