Archiwalne zdjęcia ZSP w Somoninie - kolejna część wspomnień na jubileusz

poniedziałek, 28 listopada 2016 r., 12:26
fot. nadesłane/ZSP Somonino

Już po raz piąty zapraszamy do podróży śladami historii Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie. Prezentujemy kolejną część cyklu archiwalnych zdjęć z kronik szkolnych oraz nadesłanych przez absolwentów szkoły. Placówka za niespełna dwa tygodnie świętować będzie swoje 35. urodziny.

Organizatorzy zapraszają na obchody wszystkich absolwentów, byłych pracowników oraz przyjaciół szkoły.

- Jubileusz 35-lecia szkoły to wyjątkowa okazja do wspólnego przeżycia na nowo wydarzeń z minionych lat; wspomnienia wyjątkowych chwil z tego okresu - tych, które zasługują na utrwalenie; przypomnienia sobie o przyjaciołach ze szkolnej ławki; o tym, co było Waszym wspólnym doświadczeniem z lat szkolnych; o ludziach, którzy Wam w tym niezapomnianym etapie życia towarzyszyli - zaprasza dyrekcja i społeczność ZSP.

Uroczystość 35-lecia odbędzie się 8 grudnia. Rozpocznie ją spotkanie w szkole o godz. 12. W programie m.in. wystąpienia dyrektora szkoły oraz gości, program artystyczny, wystawa zdjęć z dawnych lat oraz historie absolwentów. O godz. 17 w kościele pw. Michała Archanioła w Kiełpinie odprawiona zostanie msza św. w intencji zmarłych pracowników, absolwentów i uczniów.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Wybickiego w Somoninie powstał 1 września 1981 r. jako filia Technikum Rolniczego i ZSR w Przodkowie, w obecnym kształcie placówka funkcjonuje od 2003 roku. Dziś somonińska szkoła jest w regionie liderem kształcenia specjalistów z branży turystycznej i gastronomicznej. Całą historię szkoły oraz pierwszą galerię zdjęć można znaleźć tutaj. Drugą część zdjęć zobaczysz tutaj. Trzecią galerię fotografii obejrzysz klikając tu, a czwartą w tym miejscu.

MD-Z


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.