Kartuzy. Pobił i okradł pracownika stacji LPG

wtorek, 29 listopada 2016 r., 10:06

W poniedziałek przed południem doszło do rozboju na stacji gazu LPG w Kartuzach. Mężczyzna pobił drewnianym trzonkiem od łopaty pracownika, a potem ukradł pieniądze z kasy.

Do zdarzenia doszło około godz. 11. Na stację LPG przyjechał mężczyzna. Drewnianym trzonkiem od łopaty kilkukrotnie uderzył pracownika stacji.

- Pracownik stacji trafił do szpitala, a sprawca zabrał z kasy pieniądze w kwocie trzech tysięcy złotych - informuje Magdalena Formela, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Policja nie zdradza szczegółowych okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.