Kolorowy kiermasz świąteczny w kartuskiej Jedynce

piątek, 2 grudnia 2016 r., 19:56
fot. MD-Z

Zgodnie z coroczną tradycją społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach spotkała się w piątkowy wieczór na bożonarodzeniowym kiermaszu. Szkolne korytarze wypełniły kolorowe ozdoby świąteczne, piękne dekoracje, a sala gimnastyczna zmieniła się w scenę, na której uczniowie prezentowali swoje liczne talenty.

W Jedynce w piątkowy wieczór zagościła wspaniała świąteczna atmosfera. Wszystko za sprawą dorocznego kiermaszu, który przyciągnął tłumy rodziców i przyjaciół szkoły. Korytarze pełne były pięknych ozdób, które uczniowie przygotowali wspólnie z rodzicami. Na sali gimnastycznej podziwiać można było natomiast występy uczniów.

Tradycyjnie wspaniale zaprezentowali się najmłodsi członkowie społeczności szkolnej, którzy wystąpili z programem "Wizyta Świętego Mikołaja". Uśmiechnięte, pięknie przebrane pięcio- i sześciolatki śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły. Nagrodzono je gromkimi brawami.

Po nich na scenie podziwiać można było m.in. Krasniąta, uczniów klas drugich i szkolny chór. Kiermaszowi towarzyszyła świąteczna aukcja i loteria dla uczniów, w której główną nagrodą był rower.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.