Kartuzy. "Dzieci - dzieciom 2016" - charytatywny koncert w "Dwójce"

piątek, 2 grudnia 2016 r., 20:22
fot. AL

Miłości naszej cud - pod takim hasłem w piątek w Szkole Podstawowej Nr 2 w Kartuzach już po raz XVI odbył się Charytatywny Koncert "Dzieci - Dzieciom". Celem koncertu, jak i kierszamu było pozyskanie środków finansowych na rzecz rodzin potrzebujących, by również w ich domach zagościła magia świąt Bożego Narodzenia. Sala gimnastyczna wypełniona została po brzegi ludźmi, którzy nie szczędzili pieniędzy na szczytny cel.

W piątek w Szkole Podstawowej nr 2 w Kartuzach już po raz 16. odbył się Koncert Charytywny "Dzieci - dzieciom", który tradycyjnie zgromadził tłumy. A bez wątpienia czas spędzony w kartuskiej "Dwójce" nie należał do straconych.

Licznie zebrani rodzice, dziadkowie, ale też władze samorządowe i mieszkańcy mieli okazję zobaczyć efekty kilkutygodniowych przygotowań swoich pociech i małych mieszkańców Kartuz, którzy prezentowali swoje talenty artystyczne, wokalne czy teatralne.

W holu chętni mogli zakupić przepiękne ozdoby świąteczne, które między innymi zostały wykonane przez tutejszych uczniów, czy ich rodziców Zgodnie z tradycją jednym z punktów koncertu były też licytacje, a podczas nich zlicytowano między innymi rękawice Dariusza Michalczewskiego.

Społeczność szkolna stanęła na wysokości zadania i po raz kolejny przygotowała pełen niespodzianek koncert. Nie zawiedli też goście, którzy nie szczędzili pieniędzy na szczytny cel. Osiągnięty w ten sposób dochód zostanie przeznaczony na rzecz potrzebujących rodzin, aby także w ich domach zagościła magia świąt Bożego Narodzenia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.