Tuchom. Zderzenie Volkswagena z Fordem - jedna osoba ranna

sobota, 3 grudnia 2016 r., 14:18
fot. internet/OSP Chwaszczyno

Jedna osoba trafiła do szpitala, w wyniku zdarzenia do którego doszło w sobotni poranek w Tuchomiu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Zgłoszenie o zdarzeniu, które miało miejsce na odcinku drogi krajowej nr 20 łączącym Tuchom z Chwaszczynem, służby otrzymały w niedzielę o godzinie 10.41. Po przybyciu na miejsce okazało się, że osobowy Ford z niewyjaśnionych dotąd przyczyn uderzył w tył Volkswagena T4.

Wskutek zajścia obrażeń doznała jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala.

- Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz udzielenie pomocy przedmedycznej - relacjonują druhowie z OSP Chwaszczyno.

W działaniach wzięła JRG Kartuzy, OSP Chwaszczyno, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.