Oni czekają na Twoją pomoc - dołącz do akcji i odmień czyjeś życie!

niedziela, 4 grudnia 2016 r., 09:04

Do świąt pozostały już niecałe trzy tygodnie, a pięć rodzin z terenu powiatu kartuskiego wciąż czeka, by magia Bożego Narodzenia dotarła również do ich domów. Włącz się do Szachetnej Paczki i zostań darczyńcą. Twoja pomoc może odmienić czyjeś życie.

Szlachetna Paczka nabiera tempa, by do najbardziej potrzebujących wraz ze świętami dotarła pomoc, a na tę czeka jeszcze pięć rodzin z powiatu kartuskiego. Brakuje więc darczyńców, którzy będą chcieli odmienić ich życie, a na pewno święta.

Darczyńcą może być każdy - osoba prywatna, zespół znajomych, firma itd. Jeśli chcesz sprawić, by do czyjegoś domu zagościła magia świąt Bożego Narodzenia, zostań darczyńcą. Przygotuj materialną pomoc dla konkretnych osób i zostań dobrym duchem wybranej przez siebie rodziny. To nie rzeczy bowiem pomagają, ale ludzie - przekazana pomoc jest wyrazem wsparcia w dążeniu do wygrania wyzwania zmiany swojego życia, którego podjęła się rodzina.

Dołącz do ludzi dobrego serca i zostań Świętym Mikołajem dla jednej z rodzin. Aby to uczynić, należy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wybrać rodzinę.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.