W czwartek jubileusz 35-lecia ZSP w Somoninie. Zobacz ostatnią galerię wspomnień!

poniedziałek, 5 grudnia 2016 r., 15:02
fot. nadesłane/ZSP w Somoninie

W czwartek, 8 grudnia Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie będzie obchodził 35-lecie swojego istnienia. Na jubileusz społeczność placówki zaprasza wszystkich absolwentów, byłych pracowników i sympatyków szkoły. Prezentujemy ostatnią, szóstą część cyklu galerii fotograficznych wspomnień z życia ZSP.

"Rocznice są wzniesieniami w krajobrazie naszego życia. Kierują one nasz wzrok w stronę przebytej drogi..." słowa Christiana Schütza doskonale odzwierciedlają charakter uroczystości, którą w czwartek przeżywać będzie społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Wybickiego w Somoninie powstał 1 września 1981 r. jako filia Technikum Rolniczego i ZSR w Przodkowie, w obecnym kształcie placówka działa od trzynastu lat.

Jubileusz 35-lecia to dla osób związanych ze szkołą okazja, by przypomnieć sobie historię szkoły oraz odświeżyć wspomnienia sprzed lat.

Dyrekcja i społeczność szkoły serdecznie zapraszają na obchody wszystkich byłych pracowników, absolwentów oraz przyjaciół ZSP. Wspólne świętowanie rozpocznie się w szkole o godz. 12. W programie m.in. wystąpienia dyrektora szkoły i zaproszonych gości, program artystyczny, wystawa zdjęć z dawnych lat, historie absolwentów i poczęstunek.

W związku z jubileuszem przez ostatnie tygodnie na naszym portalu śledzić można było cykl poświęcony wspomnieniom absolwentów i wpisom z kronik szkolnych. Dziś prezentujemy ostatnią, szóstą część zdjęć. Piątą część wraz z odesłaniem do wcześniejszych galerii znaleźć można tutaj.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.