Mikołaj zawitał do Zespołu Szkół Kształcenia i Wychowania w Stężycy

wtorek, 6 grudnia 2016 r., 14:29
fot. nadesłane/Mariola Okrój-Sitterlee

Piosenkami i wierszykami przedszkolaki, jak i uczniowie klas zerowych Zespołu Kształcenia i Wychowania w Stężycy powitali gościa, który zawitał do nich szóstego grudnia. Mowa oczywiście o Mikołaju, który odwdzięczył się milusińskim słodkimi upominkami.

Tradycyjnie, jak co roku Szóstego grudnia do szkoły w Stężycy przybył Święty Mikołaj. Z największą niecierpliwością gościa wyczekiwały najmłodsze dzieci, a wiec przedszkolaki i uczniowie klas zerowych. Dzieci przywitały gościa piosenkami i wierszykami, których nauczyły się na tę okoliczność.

Mikołaj z kolei obdarował wszystkie dzieci prezentami. Nie zapomniał nawet o tych, które w ostatnim roku nie zawsze świeciły dobrym przykładem. Dzieci na pożegnanie ukochały Mikołaja i obiecały, że przez cały rok będą grzeczne, by za rok znów dostać prezenty.

AL
info:Mariola Okrój-Sitterlee

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.