Kartuzy. 71-latka potrącona w strefie zamieszkania - kierowca stracił prawo jazdy

środa, 7 grudnia 2016 r., 12:58
fot. archiwum

71-letnia kobieta trafiła do szpitala, po tym jak została potrącona przez VW Caddy na ulicy Kościuszki w Kartuzach. Kierujący pojazdem 24-latek za stwarzania zagrożenia w ruchu stracił prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 6. w strefie zamieszkania na ulicy Kościuszki w Kartuzach. Jak informuje p.o. rzecznika prasowego kartuskiej komendy, Magdalena Formela, przechodząca przez jezdnię 71-letnia mieszkanka Kartuz została potrącona przez VW Caddy, którym kierował 24-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego.

Piesza z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Zarówno ona, jak i kierujący VW byli trzeźwi. 24-letniemu kierowcy za stwarzanie zagrożenia w ruchu funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kategorii B.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.