Przodkowo. 86-latka potrącona przez VW Golfa

niedziela, 11 grudnia 2016 r., 11:19
fot. archiwum

W niedzielny poranek służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia, do którego doszło w Przodkowie na ulicy Kartuskiej. 86-letnia kobieta została tam potrącona przez samochód osobowy.

Do zdarzenia doszło około godziny 8. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, poza przejściem dla pieszych VW Golf potrącił starszą kobietę. Przybyli na miejsce jako pierwsi strażacy z OSP Przodkowo udzielili 86-latce pierwszej pomocy przedmedycznej.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 86-letnia kobieta, mieszkanka gminy Przodkowo, przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Została potrącona przez VW Golfa, którym kierował 54-letni mężczyzna. Kierowca był trzeźwy. Kobietę z urazem głowy przetransportowano do szpitala. Z informacji, które posiadamy wynika, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.