Mikołajkowe biegi dzieci - pogoń za bałwankiem, reniferem i spotkanie z Mikołajem

niedziela, 11 grudnia 2016 r., 19:04
fot. MD-Z

Najmłodsi amatorzy aktywności fizycznej także mieli okazję wykazać się podczas Mikołajkowego Festiwalu Zdrowia. Dla chłopców i dziewczynek zorganizowano łącznie sześć biegów z podziałem na kategorie wiekowe. Wesołą rywalizację zakończyło spotkanie z Mikołajem oraz jego elfią ekipą.

W pogoń za Bałwankiem, Reniferem i Mikołajem udali się najmłodsi uczestnicy Mikołajkowego Festiwalu Zdrowia. Dla dzieci łącznie zorganizowano sześć biegów z podziałem na chłopców i dziewczęta. Przedszkolaki i młodsze dzieci mogły sprawdzić się w biegu na 250 metrów, ich starsi koledzy z klas I-III szkół podstawowych musieli pokonać dystans 500 m, a najstarsza grupa z roczników 2006-2004 przebiegła 250 metrów.

Na każdego uczestnika biegu czekał na mecie słodki upominek. Dziecięcą część biegów zakończono spotkaniem z ulubieńcem wszystkich maluchów - św. Mikołajem i jego elfią ekipą.

Zobacz zdjęcia z biegu głównego kliknij tutaj

Zobacz zdjęcia z Parady Rowerów i Marszu Zdrowia - WEJDŹ.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.