Mikołajki w Zespole Szkół w Gowidlinie

poniedziałek, 12 grudnia 2016 r., 10:39
fot. nadesłane/Zespół Szkół w Gowidlinie

Czy zastanawialiście się kiedyś, czy Mikołaj kiedykolwiek otrzymał prezent? Uczniowie Zespołu Szkół w Gowidlinie w związku z tym postanowili jako pierwsi na świecie przygotować prezenty dla św. Dobrodzieja. Bowiem niech ten, który rozdaje podarki 6 grudnia, również prezent otrzyma!

Z podarków stworzona została wystawa. Święty Mikołaj w ramach wdzięczności przesłał do uczniów podziękowania, które zostały odczytane podczas mikołajkowego spotkania. Uczniowie otrzymali od Świętego słodkie podarunki. Drobne upominki Mikołaj przekazał również Radzie Rodziców i sołtys, gdyż okazało się, że ci dorośli wysłali do niego list z prośbą o pojawienie się w Gowidlinie i obdarowanie ich dzieci.

nadesłane/Alicja Kuchta, Sylwia Miszk

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.