W oczekiwaniu na Boże Narodzenie… Koncertowy wieczór w Staniszewie

poniedziałek, 12 grudnia 2016 r., 11:55
fot. nadesłane

W mikołajkowy wtorek, 6 grudnia 2016 r., w Zespole Szkół w Staniszewie odbył się Koncert Bożonarodzeniowy zorganizowany z myślą o rodzicach uczniów oraz okolicznych mieszkańcach. Dzięki kolędom, piosenkom o tematyce świątecznej i zimowej, wykonywanym przy akompaniamencie gitary, akordeonu czy fletów, można było poczuć magię zbliżających się Świąt.

Uczniowie Zespołu Szkół w Staniszewie, z dużym zaangażowaniem, przygotowali to niezwykłe widowisko, które momentami zadziwiało, wzruszało i budziło zadumę. Rodzice i przybyli goście podziwiali talenty muzyczne, taneczne i recytatorskie zarówno najmłodszych dzieci z punktów przedszkolnych, jak i starszych uczniów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Śpiewanie pieśni bożonarodzeniowych to znakomita tradycja. Wspólne kolędowanie jest  jednym z  bardzo istotnych  sposobów głębszego przeżywania Świąt Narodzenia Jezusa. To właśnie w słowach kolęd ludzie przez wieki wyrażali  wiarę oraz  otwierali szeroko serca na przyjęcie Tajemnicy Bożego Narodzenia.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie na ten magiczny wieczór oraz tym, którzy włożyli swoją pracę i czas w uświetnienie wspólnie spędzonych chwil.

Nadesłane/ZS w Staniszewie
Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.