W Puzdrowie BMW uderzyło w drzewo, w Żukowie bus zderzył się z ciężarówką

czwartek, 15 grudnia 2016 r., 10:47
fot. internet/OSP Sierakowice

Do kolejnych dwóch zdarzeń doszło w czwartkowy poranek na drogach powiatu kartuskiego. W Puzdrowie BMW uderzyło w drzewo. Kierującemu nim mężczyźnie szczęśliwie nic się nie stało. Obecnie służby ratunkowe pracują w Żukowie, gdzie bus zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby badane są przez zespół ratownictwa medycznego.

Około godziny 9. służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na drodze powiatowej relacji Puzdrowo - Łyśniewo. Kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo, a następnie pojazd wylądował na przydrożnym polu. Szczęśliwie kierującemu BMW nic się nie stało. W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Godzinę później służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia w Żukowie na ulicy Gdańskiej. Zderzyły się tam dwa pojazdy bus z ciężarówką. Jeden najechał na tył drugiego. Obecnie trwa akcja ratownicza. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że dwie osoby są badane przez zespół ratownictwa medycznego.

Dodajmy, że w czwartkowy poranek doszło aż do trzech zdarzeń. Około godziny 6. w Lniskach zderzyły się trzy samochody osobowe.

AL


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.