Niesamowite prezenty z czekolady pod choinkę

czwartek, 15 grudnia 2016 r., 13:57
fot. nadesłane

Czekolada należy do najbardziej uniwersalnych pomysłów na prezent - do wyboru jest mnóstwo tabliczek czekolady, pralinek czy czekoladowych figurek, które w okresie Bożego Narodzenia znaleźć można w świątecznej odsłonie praktycznie w każdym sklepie. Gdy jednak zależy ci na tym, aby czekoladowy upominek był jedyny w swoim rodzaju, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

1. Czekoladowy telegram z życzeniami

Podaruj bliskiej osobie telegram, w którym życzenia składają się z czekoladowych literek. Dzięki nim możesz powiedzieć "Wesołych Świąt" w kreatywny sposób. Co więcej, firmy oferujące takie prezenty pod choinkę mogą również wykonać je zgodnie z oczekiwaniami klienta, na przykład przygotować taki telegram, w którym znajdą się spersonalizowane napisy lub imię osoby, która ma otrzymać taki podarunek. Na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy!

2. Oryginalne figurki tematyczne

Czekolada jest bardzo wdzięcznym materiałem, ponieważ można przygotowywać z niej rozmaite kompozycje. Figurki czekoladowe można kupić także w wariantach bożonarodzeniowych, na przykład może być to czekoladowa choinka, Mikołaj, bombki, śnieżynki, renifer, aby wspomnieć tylko o niektórych propozycjach. Oprócz tych na święta można też kupić figurki takie jak telefony komórkowe, narzędzia, kosmetyki, kwiaty, aparaty fotograficzne czy nawet pierogi dla wielbicieli tego tradycyjnego dnia. Wyglądają jeszcze bardziej oryginalnie, gdy wykonane są z czekolady w różnych kolorach.

3. Czekolada stworzona na zamówienie

Istnieją firmy, które są w stanie przygotować czekolady na zamówienie dla swoich klientów. Jeżeli znasz osobę, która lubi wyjątkowe czekolady, w takim przypadku warto pomyśleć o takim właśnie prezencie. Można wówczas wybrać rodzaj czekolady - mleczną, deserową, gorzką czy białą, a następnie dobrać do niej dodatki - bakalie, orzechy, przyprawy, ciasteczka, a nawet zioła, aby wspomnieć tylko o niektórych propozycjach, ponieważ jest ich o wiele więcej.

4. Czekolada w personalizowanym opakowaniu

Oryginalnym pomysłem na czekoladowe prezenty pod choinkę będzie również czekolada w personalizowanym opakowaniu - oznacza to, że jej opakowanie może być wykończone zgodnie z życzeniem klienta, na przykład może znaleźć się na nim zdjęcie przesłane przez niego czy też życzenia. Taki upominek nawet po zjedzeniu czekoladek będzie mógł cieszyć oko, ponieważ można wykorzystać opakowanie do przechowywania różnych przedmiotów. Tego rodzaju upominki można kupić między innymi w sklepie internetowym ChocoRepublica.pl

5. Czekoladowe fondue

Dla amatorów czekolady pysznym prezentem będzie również czekoladowe fondue. Jest to specjalny pojemnik, który podgrzewany jest świeczką lub elektrycznie. Znajdująca się w nim czekolada roztapia się i można maczać w niej różne dodatki, na przykład kawałki owoców czy słodycze. Takie fondue często jest spotykane na weselach i innych imprezach, ale można też kupić je do domu.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.