Tragiczny wypadek na trasie Prokowo-Kartuzy. Jedna osoba nie żyje

poniedziałek, 19 grudnia 2016 r., 17:39
fot. MSz

W poniedziałkowe popołudnie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia na trasie Prokowo-Kartuzy. Autobus zderzył się z samochodem osobowym. Na miejscu zginęła jedna osoba - kierowca osobówki. Droga w obu kierunkach jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, po godzinie 17. w Prokowie na drodze powiatowej łączącej Kartuzy z Mirachowem.

- Kierujący toyotą 27-letni mężczyzna jadąc od Prokowa w kierunku Kartuz na łuku drogi z wyjaśnianych obecnie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo-bocznie zderzył się z jadącym autobusem - informuje p.o. rzecznika prasowego kartuskiej policji, Magdalena Formela.

Podróżujący samotnie kierowca Toyoty poniósł śmierć na miejscu. Pasażerowie autobusu nie odnieśli obrażeń.

Na miejscu odbywają się czynności z udziałem policji i straży pożarnej. Droga została zablokowana w obie strony i ten stan utrzyma się najprawdopodobniej jeszcze przez ponad dwie godziny.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.