Egiertowo-Hopowo. Zderzenie trzech pojazdów - pięć osób w szpitalu

wtorek, 20 grudnia 2016 r., 08:13
fot. AL

Pięć osób trafiło do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowy poranek na trasie Egiertowo - Hopowo. Zderzyły się tam trzy samochody - osobowy fiat, dostawczy ford i ciężarowe Volvo. Droga jest już przejezdna.

Do zdarzenia doszło przed godziną 7.

- Kierująca fiatem 53-letnia kobieta jadąc od Egiertowa podjęła manewr wyprzedzania jadącego przed nią ciężarowego volvo. Pod koniec wykonywania manewru wpadła w poślizg, zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku Fordem Transitem, a następnie z Volvo, które wcześniej wyprzedzała - informuje p.o. rzecznika prasowego kartuskiej policji,, Magdalena Formela.

W sumie w zdarzeniu uczestniczyło sześć osób. Pięć z nich, a wiec kierująca fiatem i czterech mężczyzn podróżujących fordem, zostało przetransportowan do szpitala. Wszyscy byli przytomni. Kierujący byli trzeźwo.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, OSP Egiertowo, JRG Kartuzy, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Droga na czas trwania czynności była zablokowana w obu kierunkach.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.