Reprezentanci klubu Rebelia Kartuzy na Wigilii z kombatantami

wtorek, 20 grudnia 2016 r., 10:12
fot. nadesłane

Przedstawiciele klubu Rebelia Kartuzy i pracownicy Kaszubskiego Centrum Sportów Walki wzięli udział w spotkaniu wigilijnym z kombatantami.

15 grudnia w gmachu Gdańskiej Solidarności odbyło się spotkanie Wigilijne z żyjącymi bohaterami walki z hitlerowskim i sowieckim okupantem.Organizatorami uroczystości były środowiska prawicowe oraz Kibice Lechii. Na sali Akwen, gdzie odbywała się uroczystość, reprezentanci Kaszub - klubu Rebelia Kartuzy i pracownicy Kaszubskiego Centrum Sportów Walki podzielili się opłatkiem, założyli życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne żyjącym żołnierzom i działaczom podziemia.

Rebelianci osobiście złożyli podziękowania Bohaterom walki o wolną Ojczyznę za trud, walkę i męstwo.

Nadesłane/Rebelia Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.