Kadetki Wieżycy w finale Mistrzostw Pomorza

środa, 21 grudnia 2016 r., 12:05
fot. nadesłane

Zakończyła się faza zasadnicza rozgrywek pomorskiej ligi kadetek. W tym sezonie w tej kategorii występuje 18 zespołów, cztery najlepsze spotkają się w finale i zagrają o medale oraz awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski.

Siatkarki Wieżycy, Gedanii Gdańsk i APS-u Rumia zapewniły sobie udział w finale. Czwarty zespół zostanie wyłoniony z baraży w których zagrają zespoły: Atomu Malbork, Czarnych Słupsk, Energii Gedanii, TKS Reda, Zatoki Puck i KaMKa Starogard Gdański. Finał odbędzie się w drugiej połowie lutego.

- Zajęcie trzeciego miejsca w fazie zasadniczej ligi to super wynik, gdyby udało się go powtórzyć w finale to jedziemy na Mistrzostwa Polski - komentuje trener Maciej Stefanowski

Zespół występował w składzie: rozgrywające: P. Plichta, A. Laska, A. Piankowska, przyjmujące: P. Reiter, A. Gostkowska, S. Formela, środkowe: A. Cybula, M. Majewska, W. Kiedrowska, A. Stanisławska, K. Zdrojewska, atakujące: K. Stanisławska, J. Kneba, W. Bronk, libero: A. Stencel, H. Kozikowska, K. Bronk.

Nadesłane/ Wieżyca 2011 Sężyca

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.