W Kościerzynie padła szóstka! Wygrana to 14 milionów złotych!

środa, 21 grudnia 2016 r., 12:38
fot. Internet/Totalizator Sportowy sp. z o o.

Wyjątkowy prezent na święta sprawiła sobie osoba, która zakupiła los z zakładami w Lotto. Trafiła szóstkę, a tym samym wygrała ponad 14 milinów złotych. To nowy rekord w wygranych w Kościerzynie.

We wtorkowej kumulacji padły dwie wygrane - obie na Pomorzu. Los uśmiechnął się do mieszkańca Kościerzyny, któremu przypadnie najwyższa wtorkowa wygrana - aż 14 376 329,90 z. Jak informuje Totalizator Sportowy, to miejscowy rekord wysokości wygranej. W Gdańsku z kolei wygrana wysokości miliona złotych padła w Lotto Plus.

Właściciele szczęśliwych kuponów sami wytypowali zwycięskie liczby. Punkt Lotto, w którym padła najwyższa kościerska wygrana, mieści się przy ul. Staszica 13.

- Nowy Lottomilioner kupił tu zakłady na kilka losowań, zatem ma jeszcze szanse na kolejne wygrane - informuje na swojej stronie Totalizator Sportowy.

Liczby, które przyniosły szczęście mieszkańcowi Kościerzyny to - 11, 18, 25, 31, 37, 49.

Oprac. MD-Z
Info: www.lotto.pl

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.