Kiełpino. 56-latka przechodząc przez jezdnię zahaczyła o samochód

piątek, 23 grudnia 2016 r., 10:25
fot. archiwum

56-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala, po tym jak przechodząc przez jezdnię prawą ręką zahaczyła o jadący samochód. Do zdarzenia doszło w czwartek tuż po godzinie 17. w Kiełpinie. Zarówno piesza, jak i kierujący pojazdem byli trzeźwi.

Jak informuje p.o. rzecznika kartuskiej policji, Magdalena Formela, 56-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego szła lewą stroną drogi. Chciała przejść na drugą stronę jezdni, w miejscu, gdzie było przejścia dla pieszych. Nie upewniła się jednak co do możliwości bezpiecznego przejścia, tym samym zahaczając prawą ręką o jadącego w kierunku drogi wojewódzkiej citroena, którym kierował 22-letni mężczyzna. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi kartuska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.