Łapalice. Golf wypadł z drogi i rozbił się na drzewie

piątek, 23 grudnia 2016 r., 13:35
fot. AL

Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie na trasie Kartuzy - Łapalice. VW Golf III wypadł tam z trasy, a następnie uderzył w drzewo i dachował. Droga wojewódzka jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godziną 13.

- Kierujący VW golfem 20-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na drugi pas jezdni i zderzył się bocznie z mercedesem sprinterem. Wskutek zderzenia do szpitala trafili kierowca i pasażer golfa - informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta.

Na miejscu wciąż pracują służby. Droga jest zablokowana.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łapalice, JRG Kartuzy oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.