"Bo kiedy miasto na święta się stroi...", czyli nasze miejscowości w świątecznej odsłonie

piątek, 23 grudnia 2016 r., 22:10
fot. AL

Do wigilijnego wieczoru pozostał już tylko dzień. Święta już za przysłowiowym rogiem, o czym każdego dnia przypominają m.in. rozstawione i rozwieszone na ulicach miasta ozdoby i iluminacje świetlne. Oto jak po zmroku prezentują się oczekujące na Boże Narodzenie nasze miejscowości.

Do dopełnienia bożonarodzeniowego charakteru brakuje jedynie białego śnieżnego puchu. W tym roku wśród świątecznych ozdób króluje bombka, która ozdabia stolicę Kaszub, ale też między innymi Sierakowice. Mieszkańców, jak i gości zachwycają też świąteczna ramka w Kartuzach, jak i choinka w Przodkowie.

A według Was, którą miejscowość powiatu kartuskiego, przybrano w najpiękniejsze świąteczne ozdoby?

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.