Sala bankietowa w Kczewie - idealne miejsce na wesele marzeń i nie tylko

wtorek, 27 grudnia 2016 r., 10:16
fot. nadesłane

O udanym przyjęciu decyduje bardzo wiele czynników - nie tylko sama atmosfera, ale również smak serwowanych dań, jakość obsługi czy wystrój sali. Szukasz idealnego miejsca na wesele, przyjęcie czy imprezę okolicznościową? Sprawdź salę bankietową w Kczewie. Profesjonalny zespół zadba o to, by dzień twojej imprezy był niezapomniany.

Sala bankietowa w Kczewie może pomieścić nawet 200 osób. Całość utrzymana jest w nowoczesnej i eleganckiej stylizacji. Dzięki temu idealnie nadaje się na wesela, komunie, urodziny i imprezy okolicznościowe. Świetnie sprawdzi się również na konferencje biznesowe i szkolenia. Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez i troska o dopracowanie każdego szczegółu - sprawia, że nawet najbardziej wymagający goście będą zadowoleni z pobytu w kczewskiej sali.

O skomponowanie idealnego menu i wyborny smak potraw zadba zespół kucharzy, którzy specjalizują się w przygotowywaniu dań na wszelkiego rodzaju imprezy. To odrębny zespół zatrudniony specjalnie do obsługi wesel, przyjęć i innych spotkań. Menu jest ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb i upodobań gości.

Co ważne, sala jest klimatyzowana i wyposażona jest w profesjonalny system nagłośnieniowy. Ma też mini-scenę oraz parkiet do tańca z efektami świetlnymi. Najmłodszym uczestnikom imprez zabawę umili znajdujący się przy sali plac zabaw. Na miejscu jest też duży parking. Goście mają również do dyspozycji pokoje noclegowe dwu- i czteroosobowe.

Dodatkowo, Młode Pary, które zdecydują się na ślub w sali bankietowej w Kczewie mogą skorzystać z luksusowego samochodu, który idealnie uzupełni ślubną oprawę. Właściciele sali mają do dyspozycji - Porsche Cayenne lub piękną bryczkę. Auto wyposażone jest w piękną jasną tapicerkę, a za kierownicą usiądzie elegancki, przystojny szofer. Zarówno auto, jak i bryczka są w cenie wesela.

Zespół sali bankietowej Karczmy w Kczewie dołoży wszelkich starań, by organizowana tam impreza, była wspaniała i niezapomniana.

Sala Bankietowa w Kczewie
83-304 Przodkowo
tel. 504-398-100
601-619-758
www.karczmakczewo.pl
Odwiedź profil Karczmy Kczewo na facebooku

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.