Sulęczyno. Busem prosto w słup - kierowca w szpitalu

wtorek, 27 grudnia 2016 r., 17:41
fot. nadesłane/ZasadaMedia.pl

Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w wyniku zdarzenia, do którego doszło w Sulęczynie. Samochód dostawczy uderzył tam w słup.

Zgłoszenie o zajściu drogowym w Sulęczynie na ulicy Aleja Zwycięstwa dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach otrzymał we wtorek o godzinie 14.08.

Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn Ford Transit w barwach jednej z firm kurierskich zjechał tam z drogi, a następnie uderzył w słup elektryczny.

Szczęśliwie kierowca pojazdu nie odniósł poważniejszych obrażeń, policja natomiast ukarała go mandatem.

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, OSP Sulęczyno, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

Przypomnijmy, że to nie jedyny wypadek, do którego doszło we wtorek na drogach powiatu kartuskiego. Godzinę później na drodze łączącej Kartuzy z Prokowem czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.