Wypadek na trasie Miszewo-Banino - jedna osoba ranna

czwartek, 29 grudnia 2016 r., 08:41
Wypadek Miszewo-Banino Wypadek Miszewo-Banino fot. internet/OSP Banino

Jedna osoba została ranna wyniku wypadku, do którego doszło na trasie Miszewo-Banino. Samochód osobowy uderzył tam w choinkę przy jednej z posesji.

Zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze łączącej Miszewo z Baninem służby ratunkowe otrzymały w czwartek o godzinie 7.46. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Seat Cordoba z niewyjaśnionych dotąd przyczyn wypadł z trasy, uderzył w drzewko przy jednej z posesji, obrócił się i wjechał w metalowy płot.

- Do naszych zadań należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz udzielenie pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej - relacjonują druhowie z OSP Banino.

Po przybyciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego kierowca Seata został przetransportowany do szpitala.

W akcji wzięła udział JRG Kartuzy, OSP Banino, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Niedługo później, na ulicy Nowatorów w Rębiechowie doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy wypadł tam z drogi i dachował. Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń na skutek tej kolizji. W akcji brała udział JRG Kartuzy, JRG Gdańsk, OSP Banino oraz policja.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.