Sierakowice. Dwa samochody zderzyły się na ul. Dworcowej

czwartek, 29 grudnia 2016 r., 18:50
fot. nadesłane/OSP Sierakowice

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyła się kolizja, do której doszło w Sierakowicach. To już czwarty wypadek, który miał miejsce w czwartek na drogach powiatu kartuskiego.

W czwartek około godziny 16.15 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Kartuzach otrzymało zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Dworcowej w Sierakowicach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe - Audi i Ford.

- Po przybyciu naszych zastępów na miejsce zdarzenia okazało się, że jest to kolizja czyli obyło się bez rannych. Droga była całkowicie zablokowana przez 30 minut - relacjonują druhowie z OSP Sierakowice.

W akcji brała udział OSP Sierakowice, JRG Kartuzy i policja.

Przypomnijmy, że to już czwarte zdarzenie, do którego doszło w czwartek na drogach powiatu kartuskiego. Rano w Baninie i Rębiechowie miały miejsce dwa zajścia, na skutek których jedna osoba trafiła do szpitala. Około godziny 14. na trasie Leźno-Pępowo Skoda uderzyła w drzewo, a jej kierowca został ranny.

Służby mundurowe ze względu na trudne warunki na drogach apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.