Mieszkańcy Kartuz powitali Nowy 2017 Rok w Parku Solidarności

niedziela, 1 stycznia 2017 r., 00:55
fot. AL

Z hukiem, muzyką i tańcem Kartuzy powitały Nowy Rok w Parku Solidarności. Zabawę umiliła Cassandra a o północy niebo rozświetlily zachwycające fajerwerki. W 2017 rok mieszkańcy wkroczyli z radością i nadzieją.

Mieszkańcy Kartuz licznie przybyli w sylwestrową noc do Parku Solidarności, gdzie wspólnie powitali Nowy Rok 2017. Nie obyło się bez wspólnego odliczania, życzeń od władz miasta oraz pokazu fajerwerków.

- Chciałbym życzyć wam, waszym rodzinom, aby ten Nowy Rok był rokiem pełnym radości, zdrowia i uśmiechu, aby nie zabrakło wam sił i zdrowia, by razem tworzyć wspaniałą rodzinę. Tego wam życzę, abyśmy tworzyli jedną rodzinę. Myślę, że pokaz fajerwerków, jaki będziemy mieli okazję zobaczyć, będzie miłym wrażeniem rozpoczynającym Nowy Rok - mówił burmistrz Kartuz Mieczysław Gołuński.

Sylwestrową noc uświetnił występ Cassandry.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.