Sierakowska Huta. Poszukiwania zakończone - znaleziono ciało 54-latka

poniedziałek, 2 stycznia 2017 r., 09:02
fot. archiwum

Strażacy wraz z policjantami 54-letniego mieszkańca Sierakowskiej Huty (gm. Sierakowice) poszukiwali od niedzielnego wieczoru. W poniedziałkowy poranek poszukiwania zakończono. Niestety mężczyzna został odnaleziony martwy.

Jak informuje p.o. rzecznika prasowego kartuskiej komendy, Magdalena Formela, w niedzielny wieczór syn zgłosił zaginięcie ojca, który wyszedł do sąsiada i już nie powrócił do domu. Policjanci wraz ze strażakami rozpoczęli więc poszukiwania. Jeszcze w niedzielę przeszukali trasę, która prowadziła od domu poszukiwanego 54-letniego mężczyzny do posesji jego sąsiada. Poszukiwania z uwagi na noc przerwano. Wznowiono je w poniedziałkowy poranek.

Poniedziałek - godzina 9.50
Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, w poniedziałkowy poranek służby natrafiły na ciało 54-letniego mężczyzny. Znajdowało się w małym akwenie wodnym w miejscowości Welk.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.